Obudowa Galaxy S8 na nowym renderze

Samsung nie ujawnił jeszcze oficjalnej daty premiery modelu Galaxy S8, ale jest szansa, że ujrzymy go w sprzedaży już 18 kwietnia. Tak twierdzi koreański The Investor, powołując się na źródła zbliżone do producenta.

Samsung po wpadce z Galaxy Note 7 nie ma żadnego nowego smartfona, który mógłby rywalizować z coraz mocniejszymi konkurentami, więc pokłada duże nadzieje w swym najnowszym flagowcu Galaxy S8.Producent liczy na dużą sprzedaż tego modelu, więc na jego premierę przygotuje 10 mln egzemplarzy, a łącznie planuje sprzedać 60 mln sztuk. Biorąc pod uwagę zastosowane w telefonie technologie, może to się udać. Choć wiele zależy od tego jak wielu klientów nadal pozostaje wiernych marce, po zamieszaniu z poprzednim modelem.

A kiedy możemy się nowego modelu spodziewać? Według koreańskiego serwisu The Investor, będzie to 18 kwiecień, czyli ponad miesiąc po premierze LG G6, który zadebiutuje 10 marca.Dobrą wiadomością jest to, że w Galaxy S8 pozostanie gniazdo słuchawkowe. Tak przynajmniej wynika z najnowszego renderu przedstawiającego obudowę tego modelu, którą dostarczył Slashleaks.

Widać na nim, że wzornictwo nowego telefonu jest nieco inne od modeli Galaxy S7, Galaxy S7 Edge oraz Galax Note 7. Przede wszystkim obecnie na jednej krawędzi znajduje się przycisk włączenia sprzętu oraz przyciski głośności. Lokalizacja tylnej kamery jest standardowa, ale w innym miejscu znajduje się moduł lampy błyskowej i prawdopodobnie pulsometru. Na górnej krawędzi znalazł się natomiast slot na kartę microSD.

Najbardziej interesująca jest natomiast dolna krawędź obudowy, w której znajduje się port USB-C, a także gniazdo słuchawkowe, umieszczone bliżej prawej strony. Po lewej widzimy natomiast głośnik.

Render nie przedstawia oczywiście rzeczywistego wyglądu obudowy, gdyż powstał na bazie przecieków i plotek, ale nie można wykluczyć, że Galaxy S8 tak właśnie będzie wyglądał.

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...