Od teraz możesz śledzić swe statystyki w CS:GO. Ale nie za darmo

Valve uruchomiło nowy serwis umożliwiający grającym w sieciową strzelankę CS:GO, śledzenie swych statystyk. Usługa nie jest jednak darmowa i trzeba za nią płacić 1 dolara miesięcznie.

Statystyki są niezwykle ważne w grach, a szczególnie w sieciowych strzelankach. Pokazują bowiem osiągane wyniki, takie jak ilość trafień, celność, liczbę oddanych strzałów oraz wiele innych danych. Dla amatorów stanowią więc świetne narzędzie podniesienia swych umiejętności, gdyż pokazują nad którymi aspektami swej gry powinni jeszcze popracować.

Jeśli gracie w CS:GO, będziecie teraz mogli dokładnie przyjrzeć się swym osiągnięciom. Valve uruchomiło bowiem całkowicie nowy serwis dostarczający graczom szczegółowych statystyk na temat ich gry. CS:GO 360 Stats daje dostęp do naszych statystyk, jak również raportu dotyczącego naszej drużyny w trybach gry Competitive i Premier.

Usługa nie jest jednak darmowa i należy sięgnąć do portfela, by móc z niej korzystać. Na szczęście cena nie jest zbyt wysoka, gdyż koncern ustalił ją na poziomie 0,99 dolarów miesięcznie.

Jeśli nowy serwis wydaje się Wam znajomy, to macie rację. Podobna usługa dostępna jest dla gry Dota 2, gdzie nazywa się Dota Plus i kosztuje 4 dolary miesięcznie.

Oczywiście nie ma gwarancji, że wydając dolara miesięcznie za dostęp do statystyk, natychmiast poprawicie swe wyniki. Ale mogą być pomocne jeśli poważnie podchodzicie do gry.

CS:GO

Źródło

You may also like...