Oficjalna aplikacja Star Treka w Windows Store

Microsoft musiał chyba finansowo wesprzeć produkcję filmu Star Trek Into Darkness, ponieważ bardzo mocno skupia się na jego promocji, używając do tego celu aplikacji na smartfony oraz tablety.

W tym tygodniu amerykański koncern zapowiedział oficjalną aplikację Star Trek Into Darkness na smartfony z systemami iOS oraz Android, a teraz proponuje ją dla posiadaczy sprzętu z systemem Windows Phone. Dodatkowo, już bez zbędnego rozgłosu, udostępnił ją również na systemy Windows RT oraz Windows 8.

Aplikacja, którą możecie pobrać z Windows Store podzielona jest na dwie sekcje. W pierwszej z nich znajdziemy najświeższe informacje na temat nadchodzącego filmu w reżyserii J.J. Abramsa, natomiast w drugiej są misje, które należy wykonać by zwiększyć swój ranking w Gwiezdnej Flocie.

Zadania to m.in. zrobienie zdjęcia promocyjnego obrazka umieszczonego na stronie lub w czasopiśmie, zgranie próbek dźwięku z trailerów, lub nawet serialu Star Trek, a także wiele innych. Oczywiście nie robimy tego wszystkiego bezinteresownie, ponieważ na wszystkich użytkowników aplikacji, czekają filmowe gadżety oraz wiele innych nagród.

Źródło: Microsoft.com

You may also like...