Oficjalna specyfikacja Neo N003

Rynek nowoczesnych smartfonów rozwija się w takim tempie, że trudno za nim nadążyć. Praktycznie nie ma tygodnia, by jakiś nowy model nie trafił na sklepowe półki.

Najwięcej nowoczesnych telefonów oferują rzecz jasna chińskie firmy, które kolejnymi modelami sypią niczym z rękawa. Jednym z najnowszych jest Neo N003, którego specyfikacja techniczna została właśnie ujawniona i trzeba przyznać, że jest naprawdę imponująca i nie odbiega od flagowych produktów Samsunga lub HTC.

Zacznę od procesora. Zgodnie z obowiązującymi standardami to 4-rdzeniowy Mediatek MT6589 1,2 GHz, wspomagany przez 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci ROM, którą możemy rozszerzyć o dodatkowe 32 GB kartą microSD.

Patrząc na podzespoły tego sprzętu z Androidem 4.1 Jelly Bean, tylko idiota mógłby twierdzić, że chińskie smartfony to szajs. Mamy tu głośniki Yamahy, 13 Mpix kamerę z sensorem wyprodukowanym przez Sony (druga ma 0,3 Mpix), a także 5,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x720p chroniony Gorilla Glass. Nie zapomniano także o GPS, WiFi, Bluetooth, wyjściu HDMI, a 3,000 mAh bateria powinna zapewnić wielogodzinną pracę.

Źródło: Neomobile.com.cn

You may also like...