OnePlus 3T wkrótce zniknie z rynku

Jeden z pracowników firmy OnePlus potwierdził, że produkcja OnePlus 3T wkrótce się zakończy. Aktualnie prowadzona jest wyprzedaż jego zapasów magazynowych.

Chińska firma OnePlus przygotowuje się do premiery swego najnowszego smartfona OnePlus 5. Sprzęt do sprzedaży trafi już w przyszłym miesiącu, a to oznacza, że producent musi zrezygnować z produkcji wcześniejszych modeli. OnePlus jest bowiem małą firmą i nie stać jej na produkcję i przechowywanie kilku modeli smartfonów.

Jeden z pracowników przedsiębiorstwa, na oficjalnym forum potwierdził, że model OnePlus 3T wkrótce zniknie z rynku. Jest to więc ostatnia szansa na zakup tego modelu. Jego produkcja już się zakończyła, a zapasy magazynowe kurczą się w szybkim tempie.

Producent zapewnia jednak, że choć OnePlus 3T zostanie wycofany ze sprzedaży, to właściciele starszych smartfonów nie pozostaną na lodzie. Firma nadal będzie im zapewniać aktualizacje oprogramowania. Pomaga w tym Program Beta, umożliwiający implementowanie poprawek bazujących na sugestiach zgłaszanych przez użytkowników tego sprzętu.

OnePlus 3T

Źródło: Oneplus.net

You may also like...