OnePlus 5T w specjalnej edycji dla fana Star Wars

OnePlus także wykorzystać premierę kolejnej części filmu Star Wars. Firma zapowiedziała specjalną edycję swego najnowszego smartfona OnePlus 5T.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, które za kilka dni wejdą na ekrany kin, spowodują prawdziwy wysyp przedmiotów związanych ze Star Wars. Jednym z takich produktów będzie specjalna, limitowana edycja smartfona OnePlus 5T.

Wiemy już na pewno, że producent przygotował model, który wejdzie do sprzedaży równocześnie z premierą filmu. Jego specyfikacja techniczna niczym nie różni się od standardowej wersji. Nadal mamy więc 6″ ekran AMOLED 18:9, procesor Snapdragon 835 z 6/8 GB RAM oraz podwójny aparat główny 20 MP + 16 MP.

Nieco inne jest natomiast wzornictwo produktu. Specjalna edycja telefonu ma biały tylny panel z czerwonym logiem Star Wars umieszczonym w dolnej jego części. W jego pamięci znajdzie się także kilka tapet nawiązujących do kultowego uniwersum.

Trudno jednak powiedzieć ile limitowana edycja telefonu może kosztować. Standardowy model dostępny jest w cenie 499 dolarów, ale specjalna wersja może być nieco droższa.

Star Wars

Źródło: Neowin.net

You may also like...