Reklama OnePlus 6T potwierdza podwójną kamerę

Telewizyjna reklama OnePlus 6T ujawniła szczegóły jego specyfikacji technicznej. Wiemy, że telefon otrzyma podwójną kamerę oraz czytnik odcisków zintegrowany z ekranem.

Wprawdzie oficjalna premiera OnePlus 6T odbędzie się dopiero 11 października, ale już teraz mamy pewność dotyczącą kilku aspektów jego specyfikacji technicznej. W telewizji w Indiach oraz Pakistanie wyemitowano bowiem krótką reklamę tego modelu, która zdradza nam szczegóły jego wyposażenia.

Początkowo sugerowano, że producent może zdecydować się wyposażyć nadchodzący sprzęt w potrójną kamerę, lecz tak się nie stanie. Telewizyjna reklama oraz opublikowany w sieci render potwierdza bowiem, że kamera będzie podwójna. Sugeruje też obecność czytnika odcisków palców zintegrowanego bezpośrednio z wyświetlaczem, tak jak zrobiono to już w kilku modelach obecnych na rynku.

Klip nie ujawnia natomiast stylistyki nowego sprzętu, ale ta nie powinna się wiele różnić od poprzednika. Oczywiście nie licząc ekranu, bo jak wiemy dostanie on nieco innego notcha. Zamiast szerokiego paska jak w poprzedniej generacji, tym razem będzie on znacznie mniejszy i ma mieć kształt łezki.

Jak już wspomniałem, OnePlus 6T zostanie oficjalnie zaprezentowany w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. Jego oficjalna cena nie jest jeszcze znana. Ale nie powinna być dużo wyższa od poprzednika, który w momencie swej rynkowej premiery kosztował na amerykańskim rynku 579 dolarów.

OnePlus 6T

Źródło: Winfuture.de

You may also like...