Kolejne smartfony Samsunga z wrześniową poprawką

Samsung udostępnił wrześniową poprawkę bezpieczeństwa kolejnym smartfonom. Właśnie dostały ją modele Galaxy A8 2016, Galaxy A8+ 2018, Galaxy C7 i Galaxy A8 Star.

Wprawdzie miesiąc zbliża się już ku końcowi, to Samsung nadal kontynuuje dystrybucję wrześniowej poprawki bezpieczeństwa. Firma już na początku miesiąca udostępniła ją własnym flagowcom, a teraz skupia się na nieco tańszych i starszych modelach, nie zaniedbując nawet urządzeń sprzed kilku lat.

Wrześniowa aktualizacja jak zwykle zawiera łatki dla kilku krytycznych błędów systemu Android, a także kilkunastu luk wykrytych w oprogramowaniu Samsunga. Prócz tego przynosi ze sobą parę nowych funkcji, które z pewnością spodobają się użytkownikom sprzętu tej firmy. Szczególnie posiadaczom modelu Galaxy A8 Star, który dostał wsparcie dla AR Emoji, a także funkcję optymalizacji sceny podczas fotografowania, znaną z Galaxy Note 9. Wspomniana opcja lepiej rozpoznaje rodzaj sceny, na którą kierujemy obiektyw kamery oraz fotografowany obiekt. Dzięki temu uzyskiwana jest znacznie lepsza jakość fotografii.

Użytkownicy modeli Galaxy A8 2016, Galaxy A8+ 2018, Galaxy C7 i Galaxy A8 Star powinni wiec sprawdzić w ustawieniach telefonu, czy aktualizacja nie jest już gotowa do pobrania. Nie jest ona zbyt wielka, jeśli jednak macie limitowany pakiet internetowy, to warto ją pobierać poprzez WiFi. Zawsze zaoszczędzicie w ten sposób transfer na ważniejsze rzeczy.

Galaxy A8 Star

Źródło: Sammobile.com

You may also like...