OnePlus pracuje nad modelem OnePlus X2

Chińska firma OnePlus planuje następcę modelu OnePlus X z 2015 roku. Nowy sprzęt nazywać ma się OnePlus X2 i zostanie wyposażony w procesor Snapdragon 835.

Nie każdy o tym wie, ale OnePlus nie ma w ofercie tylko jednego modelu smartfona, którego nowa generacja pojawia się co roku oznaczona kolejną cyferką. W listopadzie 2015 roku firma wprowadziła do sprzedaży model OnePlus X, który nie jest już jednak dostępny.

Smartfon posiadał 5-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 801 z 3 GB RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej. Wyposażony był również w 13 MP aparat główny nagrywający wideo w Full HD oraz 8 MP przedni, a także baterię 2525 mAh. Wygląda na to, że teraz producent przypominał sobie o tym modelu, gdyż planuje jego następcę.

Nowe doniesienia wskazują, że firma pracuje nad modelem OnePlus X2, który dostanie Snapdragona 835, 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Otrzyma również 5,5″ ekran, 16 MP i 8 MP aparaty, a także funkcję Face Unlock oraz 3000 mAh akumulator.

Producent na razie nie potwierdza tych informacji, więc trudno stwierdzić na ile są prawdziwe. Nie wiadomo też kiedy nowy smartfon miałby pojawić się w sprzedaży. Źródło sugeruje jednak, że jego debiut nastąpi tuż po modelu OnePlus 6, którego premierę zaplanowano na drugą połowę roku.

OnePlus X2

Źródło: Gizchina.com

You may also like...