Smartband Honor Band 5 zadebiutuje już 23 lipca. Producent dodaje w prezencie słuchawki

Już w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży najnowszy smartband Huawei jakim jest Honor Band 5. Produkt będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

Wielu amatorów aktywności fizycznej nie może się obyć bez swych smartbandów. Niewielkie opaski dzięki wbudowanym sensorom zmierzą tętno, a także poinformują o pokonanym dystansie oraz liczbie spalonych kalorii. Są bardzo przydatne, więc producenci chętnie zaspokajają rosnący popyt wprowadzając na rynek coraz nowsze modele.

23 lipca do sprzedaży trafi najnowszy smartband Honor Band 5. Stylowa opaska zaoferuje nam te same funkcje fitness co poprzedni model. Będzie więc monitorowała puls, zmierzy liczbę kroków oraz ilość kalorii spalonych podczas wysiłku fizycznego. Na tym jednak jej możliwości się nie kończą.

Opaska prezentująca informacje na wyświetlaczu AMOLED, dodatkowo zmierzy saturację krwi, wykryje zmęczenie, apatię oraz zawroty głowy. Naturalnie nie może w niej też zabraknąć monitora snu, który pomoże poprawić jakość naszego wypoczynku.

500 pierwszych osób, które zdecydują się kupić słuchawki w oficjalnym internetowym sklepie koncernu, otrzymają w prezencie słuchawki AM115.

Honor Band 5

Źródło: Vmall.com

You may also like...