Razer potwierdza Androida Pie dla gamingowego smartfona Razer Phone

Razer nie zamierza porzucać posiadaczy smartfona Razer Phone. Producent potwierdził, że dwuletni sprzęt otrzyma niebawem aktualizację do Androida 9.0 Pie.

Posiadacze pierwszej generacji gamingowego smartfona Razer Phone, ucieszą się z najnowszego komunikatu producenta. Razer zadeklarował bowiem, że sprzęt wprowadzony na rynek w 2017 roku, dostanie niebawem aktualizację do Androida 9.0 Pie.

To dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli tego sprzętu, którzy mogli poczuć się porzuceni przez producenta. Androida 9.0 w lutym otrzymała bowiem druga generacja tego smartfona. Wiele osób zastanawiało się więc kiedy aktualizacja trafi również na ich sprzęt. Przeciągające się milczenie Razera w tej kwestii wzbudzało jednak coraz większą irytację. Klienci postanowili więc zapytać o to firmę na portalu Reddit.

Producent zapewnił, że wcale o nich nie zapomniał. Obiecał bowiem, że dostaną oczekiwaną aktualizację w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Przedstawiciel firmy nie chciał wprawdzie bliżej doprecyzować tego terminu, ale już samo potwierdzenie jest dobrą wiadomością.

Aktualizacja będzie zawierała nie tylko nowego Androida, ale też pakiet poprawek. Tutaj również szczegóły są mgliste, więc nie wiemy dokładnie jakie łatki oraz usprawnienia będą dostarczone użytkownikom. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejny ruch ze strony producenta. Właściciele sprzęt mają nadzieję, że już wkrótce będą mogli korzystać z wszystkich funkcji zapewnianych przez nowy system.

Razer Phone

Źródło: Reddit.com

You may also like...