OnePlus Watch dla fanów Harry Pottera wkrótce w sprzedaży

OnePlus niebawem wprowadzi do sprzedaży nowy smartwatch OnePlus Watch Harry Potter Edition. Produkt będzie miał pasek z logo Hogwartu oraz specjalnie zaprojektowane tarczki.

Jeśli jesteście fanami Harry Pottera i zbieracie związane z nim gadżety, to może Was zainteresować najnowsza propozycja firmy OnePlus. Chiński producent sprzętu mobilnego przygotowuje bowiem specjalną edycję swego najnowszego smartwatcha, która nazywa się OnePlus Watch Harry Potter Edition. Już wkrótce będzie go można zakupić.

O zegarku słyszeliśmy już jakiś czas temu, więc jego istnienie nie jest dla nas zaskoczeniem. Indyjski oddział producenta ujawnił jednak kilka szczegółów dotyczących sprzętu, które mogą zainteresować potencjalnych nabywców. Przede wszystkim zaprezentował promujące go zdjęcie, które nie ujawnia jednak ostatecznego wyglądu sprzętu. Widać na nim natomiast skórzany pasek, na którym wytłoczono logo Hogwartu.

OnePlus Watch

Z wcześniejszych przecieków wiemy natomiast, że zegarek będzie miał zupełnie nowe malowanie, motywy, a także sześć ekskluzywnych tarczek. Możecie je zobaczyć na poniższym obrazku.

OnePlus Watch

Specyfikacja techniczna smartwatcha będzie identyczna jak w standardowej wersji. Będzie więc 1,39″ ekran AMOLED, monitorowanie tętna, sensor SpO2, monitorowanie snu oraz tryby sportowe. A to wszystko w kopercie odpornej na wodę i kurz, w której znajduje się także bateria o pojemności 402 mAh z systemem Warp Charge.

Przypomnę tylko, że nie jest to jedyna specjalna edycja smartwatcha OnePlus Watch. W maju bieżącego roku producent wprowadził bowiem na rynek wersję nawiązującą do popularnej gry Cyberpunk 2077. Jutro na chińskim rynku premierę będzie miała limitowana edycja tego zegarka, nawiązująca do gry Cyberpunk 2077. Od standardowego modelu różni się nieco wyglądem, gdyż posiada czarny gumowy pasek z żółtymi akcentami oraz ozdobiony logotypem gry. Wyposażono go również w unikalną tarczkę, która także nawiązuje do produkcji CD Projekt RED.

Pojawiła się także limitowana edycja Cobalt, która jednak była dostępna tylko w Indiach.

Źródło

You may also like...