Nowoczesny wzmacniacz gitarowy ułatwi tworzenie muzyki

Firma IK Multimedia zaprezentowała nowoczesny, przenośny wzmacniacz gitarowy iRig Micro Amp. Urządzenie jest kompatybilne z platformą iOS, umożliwiając podłączenie systemu z latopem, iPhonem lub iPadem.

Kiedyś tworzenie muzyki było znacznie trudniejsze, gdyż odpowiedni osprzęt był niezwykle drogi. Jest stało się to dużo łatwiejsze, a nowoczesny sprzęt jest bardziej dostępny dla amatorów z niewielkim budżetem. Przykładem takiego urządzenia jest przenośny wzmacniacz gitarowy iRig Micro Amp, opracowany przez inżynierów firmy IK Multimedia.

Produkt jest przenośny i zasilany własnym akumulatorem, więc można z niego korzystać dosłownie wszędzie, np., by grać na ulicy za pieniądze. Jest przy tym bardzo nowoczesny. Wyposażono go w złącze USB oraz kompatybilność z platformą iOS. Użytkownik może więc podpiąć wzmacniacz do laptopa, iPhone’a lub iPada.

Sprzęt waży niewiele ponad kilogram, ma na pokładzie 4-calowy szerokopasmowy głośnik i może oferować jakość dźwięku o rozdzielczości 24-bity/96 kHz. Podczas pracy zasila go wbudowany akumulator, ale jeśli chcemy dłużej korzystać z urządzenia, opcjonalnie możemy skorzystać z baterii AA lub 9V zasilacza sieciowego. Sprzęt ma 15 W mocy, zaś wejście do instrumentu obsługuje pasmo od 20 Hz do 20 kHz

Z iRig Micro Amp współpracuje również firmowa aplikacja AmpliTube. Ale użytkownik może także używać oprogramowania firm trzecich, wykorzystując je do nagrywania, ćwiczeń itp. Wzmacniacz obecnie dostępny jest w przedsprzedaży na stronie producenta, a trzeba za niego zapłacić 150 dolarów. Dostawy rozpoczną się natomiast od marca.

wzmacniacz gitarowy

Źródło: Ikmultimedia.com

You may also like...