OnePlus zachwala OnePlus 5 zdjęciami wykonanymi podwójnym aparatem

Za kilka dni rozpocznie się oficjalna sprzedaż modelu OnePlus 5. Producent jednak wciąż zachwala swój sprzęt prezentując nowe zdjęcia, wykonane podwójnym aparatem.

W przyszłym tygodniu odbędzie się oficjalna premiera OnePlus 5, najnowszego smartfona chińskiej firmy OnePlus. Kolejna generacja tego lubianego telefonu już teraz wzbudza tak duże zainteresowanie, że w chińskim sklepie zarezerwowano ponad 300 tysięcy egzemplarzy.
).

Wiele osób chętnie kupi ten model ze względu na jego parametry techniczne, czyli 8 GB RAM oraz procesor Snapdragon 835, spotykany tylko w najmocniejszych flagowcach. Producent zachwala także zainstalowane w nim aparaty fotograficzne, a szczególnie podwójny tylny aparat.

Wprawdzie jego parametrów wciąż nie podano, ale firma chwali się w mediach społecznościowych jakością wykonywanych zdjęć. Na Twtterze oraz Weibo, pojawiły się kolejne przykłady fotek wykonanych tym modelem.

Na pierwszym fotografii znajduje się sushi i nie da się ukryć, że bogactwo kolorów i głębia obrazu, robią duże wrażenie. Inne zdjęcia także prezentują się bardzo dobrze, czego przykładem jest czarno-biała fotografia młodego chłopca, wykonanego przez szefa firmy Pete Lau.

Przypomnę, że światowa premiera tego modelu odbędzie się już we wtorek i będzie transmitowana przez internet.

OnePlus 5

OnePlus 5

OnePlus 5

Źródło: Twitter.com

You may also like...