Rodzina smartfonów LG G6 powiększona o nowe modele

Firma LG zapowiedziała nowe warianty flagowego modelu. Modele LG G6+ oraz LG G6 32 GB mają mniej pamięci oraz dodatkowe elementy wyposażenia.

Koreański koncern powiększa rodzinę flagowca LG G6, dodając do niej dwa kolejne warianty. Zainstalowano w nich wyposażenie, które ten model powinien mieć od samego początku, tym samym podnosząc użyteczność sprzętu.

LG ma nieco dziwną politykę dotyczącą wyposażenia swego najnowszego flagowca, które jest inne w zależności od rynku. Na przykład model amerykański nie posiada poczwórnego przetwornika DAC poprawiającego jakość muzyki, który znajduje się w wersji koreańskiej. Natomiast amerykańska wersja ma bezprzewodowe ładowanie, której brakuje w koreańskiej. Niektórym z kolei ilość zainstalowanej pamięci użytkowej może wydawać się zbyt duża.

Producent postanowił pogodzić te potrzeby i wprowadzi wkrótce do sprzedaży dwa nowe warianty swego flagowca. Są to: LG G6 Plus oraz LG G6 32 GB. Pierwszy z nich to model wyposażony we wspomniany przetwornik DAC oraz bezprzewodowe ładowanie baterii. Sprzęt będzie dostępny w kolorach: Optical Astro Black, Optical Terra Gold i Optical Marine Blue, które bardzo ładnie opalizują w promieniach słońca.

Drugi to z kolei standardowy model flagowca, jednak z pamięcią użytkową zredukowaną o połowę. Ten wariant będzie mieć standardowe wykończenie Mystic White, Terra Gold oraz Marine Blue.

Póki co nowe smartfony planowane są tylko na rynek koreański, ale nie można wykluczyć, że pojawią się również winnych krajach.

LG G6

Źródło: LG.co.kr

You may also like...