Opaska Meizu H1 zadebiutuje 6 grudnia

Już za kilka dni miłośnicy aktywności fizycznej, będą mogli kupić nowy model opaski fitness Meizu H1. Premierę tego produktu zaplanowano na 6 grudnia i pojawi się ona w sprzedaży równolegle ze smartfonem Meizu M5 Note.

Rynek sprzętu noszonego z roku na rok zwiększa swą wartość, więc kolejne firmy projektują własne urządzenia, oferując je swym klientom. Obecnie na topie są opaski fitness i taki sprzęt przygotowała firma Meizu.Chiński koncern potwierdził, że Meizu H1 pojawi się w sprzedaży już 6 grudnia. Jak widać na poniższych zdjęciach, opaska ma bardzo proste wzornictwo i prawdopodobnie dysponuje wyświetlaczem OLED.

Szczegóły techniczne tego modelu nie są znane, ale można śmiało założyć, że będzie robić dokładnie to samo co typowe opaski fitness, a więc zliczać kroki, liczyć spalone kalorie, mierzyć puls, pokonany dystans, a być może również monitorować nasz sen.Czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu nie jest wprawdzie znany, ale wiemy, że baterię będzie można naładować bezprzewodowo. Opaska kosztować ma 33 dolary, a więc cena jest niewątpliwie bardzo przystępna.

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...