OPPO opatentowało składany smartfon

Nie tylko ZTE i Samsung są zainteresowane składanym smartfonem. Oppo również podąża w tym kierunku i właśnie opatentowało taki model przeznaczony na rynek chiński, który bardzo przypomina ZTE Axon M.

Samsung jest przekonamy, że w tym roku składane smartfony zyskają sporą popularność. Firma potwierdziła już, że sama planuje taki model i chce go wprowadzić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Koreański koncern nie jest jedynym, który zamierza produkować taki sprzęt. Wyprzedziła go bowiem chińska firma ZTE, która w zeszłym roku rozpoczęła sprzedaż modelu ZTE Axon M. Wkrótce możemy się spodziewać podobnych telefonów także od innych producentów, a jednym z nich będzie Oppo.

Chińskie przedsiębiorstwo opatentowało już własny smartfon, który bardzo przypomina Axona, którego możecie kupić w cenie od 740 dolarów. Na poniższym szkicu widać jednak, że nowy model będzie mieć znacznie nowocześniejszą konstrukcję, gdyż pomiędzy dwoma ekranami nie ma żadnej ramki, co da wrażenie, że jest to jeden wyświetlacz. Produkt posiadać będzie także podwójny aparat główny, natomiast przednia kamera oraz głośnik, znajdują się na dwóch oddzielnych wyświetlaczach.

Szczegóły techniczne nowego modelu nie są jeszcze znane, więc nie wiadomo jaki będzie mieć parametry. Wiemy za to, że Oppo pojawi się na targach MWC 2018, więc może tam dowiemy się czegoś więcej.

OPPO

OPPO

OPPO

Źródło: Cnmo.com

You may also like...