Oppo w środę pokaże 125 W ładowarkę do smartfonów

W tym tygodniu chińska firma Oppo zamierza pokazać światu swą nową, 125 W ładowarkę do smartfonów. Jej szczegóły techniczne poznamy już w najbliższą środę.

Producenci smartfonów bez wątpienia prowadzą nowy wyścig na moc ładowarek uzupełniających baterie ich sprzętu. Kolejne firmy zapowiadają bowiem coraz mocniejsze projekty znacznie skracające czas ładowania sprzętu, ale mogące również szkodzić ich akumulatorom.

W zeszłym tygodniu informowałem, że Realme przygotowuje ładowarkę o mocy 120 W. Najnowszy produkt baterię o pojemności 4000 mAh naładuje w zaledwie 10 minut, natomiast uzupełnienie jej do 1/3 pojemności zajmie koło 3 minut.

Znacznie dalej zamierza iść jednak Oppo, które w najbliższą środę zaprezentuje najnowszą, 125 W ładowarkę do smartfonów. Przedsiębiorstwo potwierdziło dziś tę informację na swym firmowym Twitterze. Pojutrze poznamy więc dokładne parametry techniczne nowego produktu, oraz jego oficjalną cenę. Najważniejszy jest naturalnie czas ładowania, a przy takiej mocy z pewnością nie będzie zbyt długi.

Dla Oppo ładowarki o dużej mocy to nie pierwszyzna. Firma oferuje obecnie najszybszą ładowarkę na rynku z technologią SuperVOOC 2.0 Flash Charging o mocy 65 W. Można jej używać m.in., do ładowania OPPO Reno Ace, który w pełni wspiera tę technologię.

ładowarkę do smartfonów

Źródło

You may also like...