Nowoczesny plecak zabezpieczy nasz laptop przed kradzieżą

Firma Targus pokazała nowoczesny plecak na laptop, wyposażony w lokalizator. Cypress Hero EcoSmart Backpack pozwala znaleźć zgubę za pomocą funkcji Find My oferowanej przez urządzenia Apple.

Laptopy to idealne narzędzia do pracy lub zabawy poza domem lub biurem. Problem w tym, że sporo kosztują, więc są bardzo chętnie kradzione. Wystarczy na chwilę spuścić z oczu plecak z laptopem w restauracji lub na dworcu i błyskawicznie pójdzie w siną dal, narażając nas na poważne straty.

Firma Targus może mieć jednak rozwiązanie tego problemu w postaci plecaka Cypress Hero EcoSmart Backpack. To stylowy, a przy tym ekologiczny plecak na laptop, wyposażony w technologię lokalizacji Find My, używaną przez Apple do znajdowania zgubionego sprzętu.

Plecak jest nie tylko funkcjonalny, ale też pomaga środowisku naturalnemu. Powstał bowiem z przetworzonych plastikowych butelek na wodę, dzięki czemu pomaga zmniejszać ilość plastikowych odpadów lądujących na wysypiskach śmieci. Do wykonania każdego egzemplarza zużywa się bowiem 26 takich butelek.

Plecak mieści dość spore laptopy, a dodatkowo wyposażono go w szereg kieszeni i przegródek, w których możemy przechowywać inne przedmioty. Jego największym atutem jest jednak wbudowana technologia lokalizacji Find My pochodząca od Apple. W przypadku kradzieży plecaka, użytkownik może uruchomić na iPhonie aplikację łączącą się z lokalizatorem, który pokaże jego aktualną pozycję. Działa to również w drugą stronę, więc jeśli stracimy smartfona, wówczas plecak pomoże go odnaleźć.

Cypress Hero EcoSmart Backpack pojawi się na targach elektroniki użytkowej CES 2022, które w styczniu odbędą się w Las Vegas. Tam też poznamy więcej szczegółów technicznych dotyczących tego produktu, oraz jego oficjalną cenę. Dowiemy się również kiedy będzie go można kupić.

Cypress Hero

Źródło

You may also like...