Odświeżany Galaxy Note 7 tańszy o 250 dolarów

Samsung przygotowuje się do premiery Galaxy Note 7 w wersji refurbished, czyli fabrycznie odświeżanej. Wiemy już ile trzeba będzie zapłacić za uprzednio wycofanego z rynku flagowca koreańskiego koncernu.

W tym tygodniu informowałem, że ponowna premiera Galaxy Note 7, który będzie oferowany jako sprzęt refurbished, jest już coraz bliżej. Teraz dowiedzieliśmy się, że jego cena będzie znacznie niższa niż pierwotnie i dla wielu osób z pewnością wyda się bardzo atrakcyjna.

Kilka miesięcy temu Samsung potwierdził, że Galaxy Note 7 po raz trzeci powróci na rynek. Urządzenie dwukrotnie wycofane ze sprzedaży, będzie oferowane jako sprzęt fabrycznie odnawiany, czyli tzw., refurbished. Oznacza to, że producent zainstaluje w nim zupełnie nową baterię, prawdopodobnie o pojemności 3200 mAh, która jest już całkowicie wolna od wady fabrycznej powodującej jej zapłon. A także będzie go oferował w cenie znacznie niższej niż pierwotna.

Ile trzeba będzie zapłacić za odświeżonego Galaxy Note 7? W Korei Południowej cena wyniesie w przeliczeniu 620 dolarów, czyli około 250 dolarów mniej niż telefon kosztował w momencie jego rynkowej premiery.

Wprowadzenie na rynek Galaxy Note 7 w tym momencie może wydać się posunięciem nieco dziwnym. Pamiętajmy, że jesienią wchodzi do sprzedaży Galaxy Note 8, więc nie wiadomo czy klienci zechcą kupować starszy model, mając do wyboru urządzenie znacznie nowsze.

Galaxy Note 7 refurbished

Źródło: Etnews.com

You may also like...