Gigantyczny AT-AT z klocków LEGO dla fanów Gwiezdnych Wojen

Lego zaprezentowało najnowszy zestaw adresowany do fanów Gwiezdnych Wojen. To olbrzymi model AT-AT składający się z niemal 7 tys. elementów, który kosztuje 800 dolarów.

Jak co roku, wiele osób ma duży problem z wyborem prezentów gwiazdkowych dla swych najbliższych. Jeżeli jednak lubią oni Gwiezdne Wojny, to z pewnością ucieszą się z nowego zestawu, który przygotowało Lego. Firma stworzyła bowiem gigantyczny model robota kroczącego AT-AT, którego możemy mieć za 800 dolarów.

To replika maszyny, którą mogliśmy zobaczyć podczas ataku na bazę Rebelii na Hoth w filmie Imperium Kontratakuje. Produkt jest częścią kolekcji Lego Ultimate Collector Series, w ramach której pojawiają się niezwykle szczegółowe repliki pojazdów oraz postaci ze Star Wars.

Ten konkretny gadżet jest olbrzymi i składa się łącznie z 6785 elementów, ma 62,2 cm wysokości oraz 68,5 cm długości, więc ciężko będzie go zmieścić na biurku. Wyposażono go także w ruchome nogi oraz odsuwane panele boczne prezentujące wnętrze.

Lego

W komplecie otrzymujemy również dziewięć minifigurek: Generał Veers, Dowódca Szturmowców, czterech Szturmowców, a także dwóch kierowców. Jest również atakujący Luke Skywalker. Wnętrze robota jest jednak na tyle obszerne, że może pomieścić aż 40 minifigurek, a nawet cztery speedery. W komplecie są jednak tylko dwie sztuki tych szybkich pojazdów.

Zabawkę wykonano z niezwykłą dbałością o detale. Pojazd posiada więc ruchome nogi i głowę, otwierane włazy, obrotowe działa z realistycznym odrzutem, właz do zrzucania bomb oraz hak do przyczepienia liny Luke’a Skywalkera.

Lego

Zestaw Lego UCS AT-AT będzie można kupić już od 26 listopada na oficjalnej stronie Lego. Problemem mogą być jedynie fundusze, gdyż produkt wyceniono na kwotę aż 800 dolarów, czyli w przeliczeniu nieco ponad 3200 zł.

Źródło

You may also like...