Oukitel WP10 mile zaskakuje 8000 mAh baterią

Oukitel WP10 to najnowsza propozycja od producenta pancernych smartfonów. Sprzęt wyposażony w technologię 5G, zaskakuje baterią o pojemności aż 8000 mAh.

Oukitel to firma doskonale znana z produkcji pancernych smartfonów, której sprzęt bez problemu wytrzymuje ciężkie warunki pracy. Przedsiębiorstwo zapowiedziało właśnie swój najnowszy model jakim jest Oukitel WP10, który mile zaskakuje pojemnością wbudowanego akumulatora.

Nowy smartfon dysponuje 6,7″ wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD+, natomiast pod jego maską pracuje MediaTek Dimensity 800. To procesor wspierający technologię 5G, więc użytkownicy tego modelu będą mogli korzystać z sieci łączności najnowszej generacji.

Urządzenie posiada też bardzo wytrzymałą obudowę, która potrafi wiele znieść. Jest wodoszczelna, a ponadto skutecznie zabezpiecza telefon przed skrajnymi temperaturami oraz chroni go przed wstrząsami. Systemem operacyjnym jest natomiast Android 10, zapewniający wysoką funkcjonalność oraz komfort obsługi.

Największym atutem tego modelu jest jednak bateria o pojemności aż 8000 mAh. Tak duży akumulator w przypadku korzystania z sieci 5G będzie z pewnością bardzo użyteczny, pozwalając przez wiele godzin korzystać z telefonu bez konieczności ładowania.

Producent na razie nie ujawnił wszystkich szczegółów technicznych nowego modelu . Nie wiemy więc ile Oukitel WP10 posiada pamięci, a także ile będzie kosztował. Firma zapewnia jednak, że będzie to jeden z najtańszych pancernych smartfonów 5G dostępnych na rynku.

Oukitel WP10

Źródło

You may also like...