Backbone One zmienia iPhone’a w konsolę do gier

Użytkownicy iPhone’ów mogą już zakupić nowy kontroler do gier. Akcesorium nazywa się Backbone One i można je zakupić w cenie 99 dolarów.

Rynek kontrolerów do smartfonów jest niezwykle bogaty i każdy gracz znajdzie na nim coś dla siebie. Zawsze jednak znajdzie się na nim miejsce dla nowych firm, które dopiero stawiają w tej branży pierwsze kroki. Ich produkty bywają jednak całkiem interesujące i warto poświęcić im nieco uwagi.

Jednym z najnowszych gadżetów do smartfonów jest Backbone One, którego zaprojektowano do współpracy ze sprzętem Apple. Jego konstrukcja różni się od produktów rywali i z wyglądu bardzo przypomina kontroler Razer Kishi, który we wrześniu tego roku pojawił się w sklepach.

Funkcjonalność także jest całkiem interesująca, a jednym z najciekawszych elementów wyposażenia jest przycisk Capture Button. Rozpoczyna natychmiastowe nagrywanie gameplay’u, umożliwiając udostępnienie go w mediach społecznościowych lub przesłanie przez iMessage.

Kontroler posiada też dedykowaną aplikację, która pokazuje czy któryś z naszych przyjaciół również z niego korzysta, pozwalając zaprosić go do chatu. Aplikacja obsługuje także inne chaty umożliwiając również tworzenie oddzielnych grup, w których można prowadzić rozmowy.

Jeśli natomiast chodzi o sam kontroler, to jest dość standardowy, a więc posiada D-pada, dwie analogowe gałki oraz zestaw przycisków funkcyjnych. Ma więc wszystko co trzeba do komfortowej zabawy.

Każdy kto chciałby sprawić sobie kontroler Backbone One, powinien udać się na stronę producenta i przygotować kwotę 99 dolarów.

Backbone One

Źródło

You may also like...