Overwatch: GotY Edition w sprzedaży

Kto ma jeszcze pierwszej strzelanki Blizzarda, teraz ma okazję ją kupić. W sprzedaży pojawiło się bowiem Overwatch: GotY Edition.

Overwatch to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych strzelanek na rynku, która ilością graczy dorównuje serii Call of Duty. Niedawno bowiem producent poinformował, że tytuł przekroczył liczbę 25 mln użytkowników.

Wkrótce może być ich znacznie więcej, gdyż do sprzedaży trafiła właśnie cyfrowa edycja Overwatch: GotY Edition. Gra dostępna jest na PC, a także konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a obecnie można ją dostać z niezłą zniżką.

W PlayStation Store jest tańsza o 30% i kosztuje aktualnie 41,99 dolarów. Jeśli jesteście subskrybentami usługi PS Plus, możecie liczyć na dodatkowe 5% zniżki. W Xbox Store również kosztuje 30% taniej, a dodatkowe 5% zyskują subskrybenci Xbox Live Gold.

Z rabatem można ją dostać także na stronie Blizzarda, gdzie zamiast standardowych 59,99 dolarów, kosztuje 39,99 dolarów.

Dlaczego warto kupić Overwatch: GotY Edition? Oczywiście ze względu na bonusy, a jest ich całkiem sporo. Są one nie tylko do tego shootera, ale też do innych gier Blizzarda, takich jak Starcraft 2 oraz Diablo 3.

A jeśli chcielibyście je kupić w atrakcyjnych cenach, lub nabyć jakieś inne fajne gry, to zapraszam na tę stronę.

Overwatch: GotY Edition

Overwatch: GotY Edition

Źródło: Battle.net

You may also like...