Overwatch upodabnia się do Counter-Strike: Globbal Offensive

Overwatch wkrótce może zostać wzbogacone o skiny do broni. Tak sugeruje wideo prezentujące nowego bohatera Doomfist, który niebawem zostanie dołączony do gry.

Fani Counter-Strike: Globbal Offensive doskonale wiedzą, że gra oferuje możliwość wzbogacenia posiadanej broni o specjalne skiny, zmieniające jej wygląd. Oferta takich grafik jest bardzo szeroka, a kosztują od kilkudziesięciu centów, do nawet kilkudziesięciu euro. Stanowią więc swego rodzaju wyznacznik statusu gracza.

Wkrótce takie skiny być może pojawią się także w grze Overwatch. Wskazuje na to wideo, zapowiadające nową postać o nazwie Doomfist. Zwykle postać posiada skin broni dopasowaną do wyglądu bohatera. Na filmie widać jednak, że Doomfist ma bronie o różnych skórkach. Pokazuje to dokładnie poniższy screen.

Może to oznaczać, że Blizzard szykuje graczom skiny broni. Nie wiadomo jednak czy będzie je można kupować, jak w przypadku Counter-Strike: Global Offensive, czy też może będą pełnić funkcję nagrody, wypadającą ze skrzynek. A może też będzie to nagroda w evencie Summer Games, który rozpocznie się w sierpniu.

Overwatch

Źródło: Reddit.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *