W Overwatch zagramy całkowicie za darmo

Na przyszły weekend Blizzard zaplanował promocję skierowaną do fanów gry Overwatch. Przez ten czas, będzie można się nią bawić całkowicie za darmo.

Overwatch, pierwsza strzelanka firmy Blizzard, okazała się gigantycznym sukcesem. Tytuł sprzedał się w ponad 20 mln egzemplarzy, zaś liczba aktywnych graczy nadal utrzymuje się na wysokim poziomie.

Producent chce jednak zainteresować swym shooterem nowych odbiorców, dlatego zaplanował darmowy weekend, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Od 22 do 25 września, każdy chętny będzie mógł potraktować grę jako wersję demonstracyjną, sprawdzając czy mu się spodoba.

Gra nie będzie w żaden sposób ograniczana, a wiec użytkownicy otrzymają dostęp do wszystkich 16 map oraz 25 bohaterów, jak również trybów rozgrywki Arcade, Quick Play, Custom Games oraz innych. Gracze będą też mogli odblokowywać opcję personalizacji bohatera oraz zdobywać skrzynie z łupami.

Warto jednak nadmienić, że w przypadku peceta nie musimy ponosić żadnych dodatkowych opłat. Jednak posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4, aby skorzystać z darmowego weekendu, muszą posiadać subskrypcje Xbox Live Gold oraz PlayStation Plus.

A jeśli gra się Wam spodoba, możecie ją następnie kupić na tej stronie.

Overwatch

Źródło: Playoverwatch.com

You may also like...