Pamięci XPG Spectrix z podświetleniem LED RGB

ADATA pokazało pamięci DDR4 RAM dla modderów. Model XPG Spectrix wyposażono w podświetlenie LED RGB, więc ładnie prezentują się w obudowach z bocznymi oknami.

Modderzy uwielbiają wyposażać swe komputery w akcesoria wyposażone w podświetlenie LED, które nadaje im ciekawego wyglądu. Specjalnie dla takich użytkowników, ADATA przygotowało moduły DDR4 XPG Spectrix.

Produkt wyposażono w autorski radiator z diodami LED RGB, zgodnymi z oprogramowaniem ASUS AURA Sync. Zapewnia on efektywne odprowadzanie ciepła, umożliwiając modułom pracę z taktowaniem nawet 4000 MHz. I to bez konieczności stosowania dodatkowego systemu chłodzenia.

XPG SPECTRIX D40 wyróżnia się spośród innych modeli obecnością podświetlenia LED RGB, które jest w pełni kompatybilne z oprogramowaniem ASUS AURA Sync. Umożliwia ono użytkownikom płyt ASUS zarządzanie jasnością i kolorem podświetlenia oraz innymi opcjami dodatkowymi.

Nowe pamięci dostępne są w pojemnościach od 8 do 32 GB, w zestawach single, dual oraz quad channel (pojedynczo oraz po dwa lub cztery moduły). Zależnie od modelu, oferują one taktowania bazowe od 2400 do 3200 MHz oraz pełne wsparcie dla technologii Intel XMP 2.0. Kości są również kompatybilne z platformami Intel X299, podstawkami AMD AM4 oraz układami z serii Ryzen.

Wszystkie modele XPG SPECTRIX D40 objęte są wieczystą gwarancją producenta – firmy ADATA. Pamięci pojawią się w Polsce jeszcze w sierpniu.

XPG Spectrix

Źródło: Prowly.com

You may also like...