Podświetlana obudowa do komputera Cooler Mastera

Cooler Master pokazało nowy sprzęt do naszych pecetów. To elegancka obudowa do komputera MasterBox Lite 5 RGB z funkcją podświetlenia.

Większość posiadaczy pecetów nie przywiązuje dużej wagi do kwestii obudowy komputerowej, dbając jedynie o to, aby była funkcjonalna. Są jednak użytkownicy pragnący, by ich sprzęt prezentował się bardzo efektownie i dla takich osób jest MasterBox Lite 5 RGB.

To obudowa komputerowa, wyposażona w trzy wentylatory 120 mm z kolorowymi diodami. Aby je wyeksponować, producent zamontował w niej przezroczysty, przyciemniany panel przedni.

MasterBox Lite 5 RGB wyposażono także w panel boczny z hartowanego szkła, o grubości 4 mm. Okno to pozwala użytkownikowi w każdej chwili zajrzeć do wnętrza komputera i podziwiać zakupione podzespoły.

Produkt Cooler Mastera jest kompatybilny z płytami ATX, Micro-ATX i Mini-ITX. W jego wnętrzu zmieszczą się także topowe karty graficzne, jak Geforce GTX Titan Xp czy Radeon R9 Fury. Do tego dochodzi wsparcie dla chłodzenia w postaci możliwości montażu radiatora do 160 mm wysokości. Obudowa do komputera nie ma jeszcze ustalonej ceny. Model bez podświetlenia kosztuje jednak 50 dolarów, więc wersja RGB będzie zapewne nieco droższa.

Dane techniczne:

 Materiały: stal, plastik
 Kompatybilność: ATX, Micro ATX, Mini-ITX
 Maksymalna długość kart graficznych: 400 mm
 Zatoki na dyski: 2 x combo 3.5”/2.5”, 1 x SSD
 Wentylatory w zestawie: 3 x 120 mm RGB z przodu, 1 x 120 mm z tyłu
 Miejsca na wentylatory: 2 x 140 mm lub 3 x 120 mm z przodu, 1 x 120 mm z tyłu
 Możliwość montażu chłodzenia wodnego: radiator 120/240 /280 /360 mm z przodu (do 50 mm szerokości bez wentylatora), 1 x 120 mm z tyłu
 Gniazda rozszerzeń: 7
 Interfejs I/O: 2x USB 3.0, Audio In/Out
 Filtry anty-kurzowe: na przednim i dolnym panelu
 Wymiary: 468.8 x 200 x 454.5 mm

obudowa do komputera

obudowa do komputera

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...