Android Oreo dla Galaxy J7 2017 udostępniony w Europie

Samsung udostępnił Androida Oreo modelowi Galaxy J7 2017. Jego dystrybucja rozpoczęła się na rynku europejskim od Hiszpanii, a potem trafi do kolejnych krajów.

Choć swą premierę miał niedawno Android 9.0 Pie, to Samsung wciąż udostępnia poprzednią wersję systemu operacyjnego. Otrzymują go obecnie starsze modele jego smartfonów. W tym tygodniu 8.1 Oreo pojawiło się także dla Galaxy J7 2017, który swą rynkową premierę miał w lipcu zeszłego roku.

Otrzymał ją model SM-J730F, zaś dystrybucja oprogramowania o numerze J730FXXU3BRI3 rozpoczęła się od Hiszpanii i w najbliższych dniach powinno trafić także do innych krajów europejskich. Dodam, że nie jest to pierwszy model tego smartfona, który otrzymał nowy system. Mniej więcej dwa tygodnie temu dostał ją również SM-J730FM.

Jeśli nie dostaliście jeszcze komunikatu o aktualizacji oczekującej na pobranie, to należy ręcznie sprawdzić to w ustawieniach telefonu. Jak zwykle przed instalacją warto upewnić się, że bateria jest naładowana, by uniknąć przykrych niespodzianek, takich jak wyłączenie się telefonu w trakcie instalacji.

Galaxy J7 2017

Źródło: Theandroidsoul.com

You may also like...