ZTE Nubia Z18S zaoferuje nam dwa wyświetlacze

W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące modelu ZTE Nubia Z18S. Smartfon jest szczególnie interesujący ze względu na obecność dwóch wyświetlaczy.

Producenci smartfonów od czasu do czasu wprowadzają na rynek sprzęt zdecydowanie różniący się od pozostałych modeli. Mam oczywiście na myśli smartfony wyposażone w dwa wyświetlacze. Na tym polu przodują przede wszystkim rosyjskie YotaPhone, jednakże chińskie firmy także od czasu do czasu sięgają po podobne rozwiązania.

Tego typu konstrukcję zamierza zastosować również firma ZTE w modelu ZTE Nubia Z18S. Chiński producent ma już w swej ofercie jeden smartfon z dwoma ekranami, a jest nim ZTE Axon M, posiadający parę wyświetlaczy 5,2″, które można złożyć. Nowy model nie będzie jednak sprzętem składanym, a jego konstrukcja przypominać ma wspomniany YotaPhone. Główny ekran będzie więc mieć przekątną 6,26″ oraz rozdzielczość Full HD i ma być w technologii OLED. Na pleckach pojawi się jednak dodatkowy wyświetlacz 5,1″ z panelem TFT o rozdzielczości HD.

ZTE Nubia Z18S ma być modelem flagowym, dlatego pod jego maską pracować ma Snapdragon 845, współpracujący z 6 lub 8 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci użytkowej. Główny aparat zostanie wyposażony w 24 MP sensor, natomiast kamera do selfie zaoferuje matrycę 16 MP. Funkcjonalność telefonowi zapewni natomiast Android 8.1 Oreo.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy nowy smartfon trafi na sklepowe półki. ZTE ma na razie działający prototyp, więc droga do finalnej wersji sprzętu jest jeszcze dość daleka.

ZTE Nubia Z18S

ZTE Nubia Z18S

Źródło: Theandroidsoul.com

You may also like...