Patent Motoroli ujawnia wygląd składanego smartfona Moto RAZR

Patent Motoroli pokazuje nam jak będzie wyglądała najnowsza wersja Moto RAZR. Przypomnę, że tą nazwą kryje się nowoczesny smartfon ze składnym ekranem.

Parę dni temu pisałem o planach Motoroli dotyczących wskrzeszenia niezwykle popularnego niegdyś telefonu Moto RAZR. Doniesienia sugerują wykorzystanie tej nazwy do stworzenia nowoczesnego sprzętu ze składanym ekranem.

Możemy już zobaczyć jak będzie wyglądał najnowszy produkt, gdyż do sieci trafiły dziś szkice dołączone do nowego patentu Motoroli. Jak widać na załączonych obrazkach, telefon zachowa swą ikoniczną stylistykę. Nadal będzie to więc urządzenie wyposażone w klapkę, jednak jego konstrukcja różni się nieco od oryginału.

Wprawdzie na zewnętrz będzie wyglądał podobnie do pierwowzoru, ale różnice dostrzeżemy od strony wewnętrznej. Tym razem mamy tam bowiem elastyczny wyświetlacz OLED z notchem, który dzięki specjalnym zawiasom będzie się zginał w połowie. Natomiast w zewnętrznej części obudowy dostrzeżemy nie tylko podwójną kamerę, ale również dodatkowy niewielki wyświetlacz taki jak w RAZR V3.

Premiera nowego Moto RAZR odbędzie się w przyszłym miesiącu, jednakże sprzęt nie będzie dostępny we wszystkich krajach. Przeznaczony jest bowiem tylko dla sieci Verizon. Powstanie jedynie w 200 tys., egzemplarzy i kosztować ma 1500 dolarów.

Moto RAZR

Źródło: 91mobiles.com

You may also like...