Patent Samsunga pokazuje prototyp składanego smartfona

Do sieci wyciekł kolejny już patent Samsunga, dotyczący składanego smartfona. Ten jest szczególnie interesujący, gdyż zawiera render pokazujący jak może wyglądać prototyp takiego urządzenia.

Samsung już od dawna bawi się pomysłem składanego smartfonu, a w sieci znaleźć można wiele należących do niego patentów, które pokazują jak może wyglądać urządzenie, które za kilka lat trafi do sprzedaży.Właśnie pojawił się kolejny patent, jednak w przeciwieństwie do wcześniejszych, ten oprócz szkiców technicznych, zawiera również render prototypu. Wniosek został złożony wprawdzie w maju ubiegłego roku, jednak dopiero teraz został opublikowany. Na załączonym renderze widać jak może wyglądać wczesna wersja takiego urządzenia.

W zależności od tego jak sprzęt zostanie złożony, zmieniać się będzie jego wygląd oraz funkcjonalność. W pierwszym przypadku wyświetlacz będzie zajmował tylko część przedniego panelu, a pod nim znajdzie się przednia kamera. W drugim przypadku zajmie cały front, natomiast moduł kamery będzie z tyłu.Nieoficjalnie mówi się, że składany smartfon Samsunga pojawi się na rynku w przyszłym roku. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie kiedy miałoby to nastąpić. Można jednak sądzić, że podczas MWC firma na pewno ujawni szczegóły na ten temat.

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...