Philips wzbogaca rodzinę inteligentnych żarówek o dwa nowe modele

Fani żarówek Philips Hue wkrótce będą mieli większy wybór produktów. Firma wprowadzi bowiem do sprzedaży dwa nowe modele Fugato oraz Centura.

Philips Hue to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych na rynku serii inteligentnych żarówek. Produkty holenderskiej marki oferują nie tylko ładne wzornictwo, ale też wysoką funkcjonalność. Żarówki można bowiem kontrolować nie tylko za pomocą asystentów głosowych, ale też aplikacji mobilnych, zmieniając ich kolory, temperaturę barwy itp.

Producent właśnie zaprezentował dwa nowe produkty z kategorii domowego oświetlenia, które niedługo trafią do sprzedaży. Są to modele Fugato oraz Centura, które jak widać na zdjęciu, nieco różnią się od standardowych żarówek. Fugato to reflektory sufitowe, które będą dostępne w wersji składającej się z od 1 do 4 świateł. Żarówki zamontowano w nich na stałe, a oferują 16 mln kolorów, zaś temperatura barwy wynosi od 2000 do 6500 K.

Philips Hue

Centura to natomiast lampy wpuszczane w sufit, wyposażone w nową żarówkę Philips Hue GU10. Wyposażono je w Bluetooth, dzięki czemu do sterowania nie potrzebujemy mostka. Aplikacja pozwala sterować równocześnie 10 lampami.

Philips Hue

Na chwilę obecna nie wiemy ile nowe lampy będą kosztowały oraz kiedy trafią do sprzedaży. Szczegóły powinniśmy jednak poznać podczas targów IFA 2019. Impreza rozpocznie się na początku września, zaś Philips będzie tam z pewnością miał własne stoisko.

Źródło

You may also like...