Nowoczesna lodówka LG wyprodukuje lód idealny do napojów

Najnowsza lodówka LG LRFVS3006S spodoba się fanom drinków. Potrafi bowiem produkować ogromne kuliste kostki lodów, które idealnie chłodzą napoje.

Na pewno wielokrotnie widzieliście w barach drinki, do których wrzucane są duże kuliste kostki lodu. Są bardzo chętnie wybierane przez klientów, ze względu na swe właściwości. Z powodu rozmiaru topią się bardzo długo, więc schładzają drinka, nie rozwadniając go przy tym nadmiernie.

Takie kostki można naturalnie robić we własnym domu, gdyż w sklepach dostępne są odpowiednie foremki. Nie jest to jednak łatwe, gdyż rozmiar sprawia, że jednorazowo nie przygotujemy ich zbyt wiele. A poza tym muszą się mrozić przez bardzo długi czas.

Najnowsza lodówka koncernu LG może jednak znacznie pomóc w ich produkcji. Model LG LRFVS3006S oferowany w cenie 4400 dolarów, posiada podwójną kostkarkę do lodu. Jedna wykonuje tradycyjne kostki, natomiast druga dużo większe kuliste. Kostkarka może też kruszyć lód, jeśli akurat potrzebujemy go do różnego rodzaju deserów dla dzieci.

Nowy produkt można już kupić na rynku amerykańskim. A oprócz produkcji dużych kostek, oferuje nam także wiele innych przydatnych funkcji, dzięki którym nasza żywność długo zachowa swą świeżość. Jej największym atutem jest oczywiście technologia InstaView. Jest to specjalne okno, pozwalające zajrzeć do wnętrza lodówki, dzięki czemu nie musimy długo trzymać otwartych drzwi.

lodówka

lodówka

Źródło

You may also like...