JerryRigEverything przetestował wytrzymałość Vivo NEX Dual Display Edition

Zack Nelson, właściciel kanału JerryRigEverything, przetestował kolejny nietypowy smartfon. Tym razem był to Vivo NEX Dual Display Edition, wyposażony w dwa wyświetlacze.

Jeśli śledzicie youtubowy kanał Zacka Nelsona, to zapewne zauważyliście tam kolejny materiał. Znany specjalista od torturowania smartfonów sprawdził wytrzymałość dość nietypowego modelu Vivo NEX Dual Display Edition. Nietypowego dlatego, gdyż smartfon posiada wbudowane dwa oddzielne wyświetlacze,

Jest to kolejny smartfon wyposażony w dwa wyświetlacze, którego Nelson wziął na swój warsztat, aby ocenić jego wytrzymałość. Jakiś czas temu testował bowiem model ZTE Nubia X, który okazał się mało odporny na próby zarysowania. Nelson nie był więc pewny, czy sprzęt Vivo nie będzie pod tym względem również sprawiał mu problemów.

Na szczęście obawy testera okazały się całkowicie bezpodstawne. Dodatkowy wyświetlacz jest bowiem również pokryty ochronnym szkłem. Dobrze zniósł więc próby zarysowania przy pomocy ostrego narzędzia. Szkło dodatkowo ochroniło tylny wyświetlacz przed białymi duchami pojawiającymi się podczas testu ognia. Niestety przedni ekran nie jest przed tym chroniony, a więc lepiej nie sprawdzać jego wytrzymałości na płomienie.

Dobrą wiadomością jest to, że smartfon się nie wygiął, choć próba jego zgięcia pokazała pewną elastyczność konstrukcji.

Z pełnym testem możecie zapoznać się oglądając poniższe wideo.

Vivo NEX Dual Display Edition

Źródło: Youtube.com

You may also like...