Philips zapowiada nowe paski Lightstrip Plus

Philips rozszerzy wkrótce rodzinę produktów Hue o nowe paski ledowe Lightstrip Plus. Już teraz możemy jednak zobaczyć jak wyglądają oraz poznać ich szczegóły.

Wprowadzone na rynek kilka lat temu produkty Philipsa z rodziny Hue, szybko znalazły swych zwolenników. Nowoczesne systemy oświetlenia oferują bowiem wiele użytecznych funkcji, takich jak możliwość zdalnego sterowania żarówkami, łącznie ze zmianą ich kolorów.

Według najnowszych doniesień witryny HueBlog, firma szykuje kolejne produkty z tej serii, a tym razem są to ledowe paski Lightstrip Plus. Pierwszy produkt z tej serii pojawił się na rynku w 2013 roku i od tamtej pory wielokrotnie go usprawniano, podnosząc funkcjonalność. W najnowszej wersji zrezygnowano m.in., z konieczności podłączenia do kontrolera. Zewnętrzne firmy mogą teraz oferować własne akcesoria, dając klientom większą swobodę w komponowaniu sprzętu.

Nowy model będzie też miał specjalne narzędzie umożliwiające ponowne połączenie ze sobą pociętych fragmentów. W ten sposób użytkownik zyska dodatkowe możliwości w personalizacji oświetlenia.

Źródło wspomina też o zmianach w Hue Bloom. Nowa wersja będzie miała tą samą stylistykę, ale za to nowe podzespoły, Poprzedni model miał jasność zaledwie 120 lumenów, natomiast nowy będzie miał aż 500 lumenów, co znacznie podniesie jego użyteczność. Dodatkowo wzbogacono go o wsparcie dla Bluetooth, a więc użytkownik nie będzie już potrzebował mostka, by kontrolować sprzęt poprzez smartfona.

Ceny i dostępność nowych produktów nie są na razie znane. Musimy więc poczekać na oficjalny komunikat prasowy Philipsa.

Lightstrip Plus

Źródło

You may also like...