Pierwsza mechaniczna klawiatura do iPada

Firma Razer znana z produkcji akcesoriów dla graczy, ma w swej ofercie kilka mechanicznych klawiatur, które przeznaczone były dotychczas tylko dla pecetów. Teraz jednak w sprzedaży pojawił się tego typu sprzęt opracowany specjalnie dla iPada.

Klawiatury mechaniczne to najlepszy sprzęt jaki może sobie zamarzyć gracz. Są nie tylko bardzo precyzyjne, ale też niewiarygodnie wytrzymałe co sprawia, że korzystanie z nich to sama przyjemność.Dotychczas takiej przyjemności mogli doświadczyć tylko użytkownicy komputerów osobistych, lecz teraz się to zmieniło, gdyż do sprzedaży trafił Razer iPad Pro. Jest to pierwsza na świecie mechaniczna klawiatura opracowana dla iPada. Klawiatura ma bardzo niski profil, a mechaniczne przyciski reagują już przy sile nacisku 70 gram. Jest to mniej więcej tyle co w pełnowymiarowej klawiaturze do peceta, ale tu mamy wersje przenośną.

Klawiatura oferowana jest wraz z wygodną podstawką pod tablet, a także etui z poliwęglanu chroniącym ją przed uszkodzeniem. Producent zapewnia, że bateria wystarcza na około 10 godzin pracy przy podświetleniu włączonym na najwyższy poziom oraz 600 godzin działania, gdy je wyłączymy.

Na europejskim rynku produkt dostaniemy w cenie 190 euro, a więc nie jest to sprzęt dla każdego, bo też i nie każdy wyda na taki gadżet prawie połowę tego co zapłacić za tablet.

Źródło: Razer.comYou may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *