Pierwsza soniczna szczoteczka do zębów Oppo już w sprzedaży

OPPO N1 Smart Sonic Electric Toothbrush to pierwsza soniczna szczoteczka do zębów firmy Oppo. Produkt pojawił się na chińskim rynku, gdzie kosztuje w przeliczeniu 130 zł.

Oppo idzie śladem Xiaomi i także rozszerza swą ofertę o produkty AGD. Chińska firma właśnie wprowadziła do sprzedaży swą pierwszą soniczną szczoteczkę do zębów. Produkt nazywa się OPPO N1 Smart Sonic Electric Toothbrush i w przeliczeniu na złotówki kosztuje 130 zł.

Produkt wykorzystuje opatentowany mechanizm zawieszenia magnetycznego. W odróżnieniu od wibracji powodowanych przez silniki wibracyjne o wysokiej częstotliwości, używa zaawansowanej technologii fal dźwiękowych. Sprawia ona, że przekazywanie mocy jest stabilne, zaś czujnik wibracji nie będzie oscylować.

Sprawdź ceny szczoteczek elektrycznych w polskich sklepach

Oprócz tego soniczna szczoteczka wykorzystuje technologię antybakteryjną Sharklet. Opiera się ona na antybakteryjnej główce szczoteczki, bez dodatku chemicznych środków zabijających drobnoustroje. Materiał jest nietoksyczny i nieszkodliwy, zmniejszając przyczepność i rozmnażanie się bakterii metodami fizycznymi.

OPPO N1 Smart Sonic

Sprzęt uwzględnia także różną wrażliwość zębów i dziąseł użytkowników. Producent wyposażył go również w dwie główki szczoteczki: jedna jest standardowa, zaś druga delikatniejsza, przeznaczona do wrażliwych dziąseł.

Niewątpliwie dużym atutem OPPO N1 Smart Sonic Electric Toothbrush jest wbudowana bateria. Producent deklaruje, że na jednym ładowaniu będzie działała nawet 180 dni. Natomiast jej ponowne naładowanie, za pomocą złącza USB-C, potrwa około pięciu godzin.

Szczoteczka posiada wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający sparowanie jej ze smartfonem. Użytkownik ma też możliwość regulacji poziomu wibracji, a także personalizacji 20 trybów czyszczenia. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach i dla większej wygody wyposażony w dotykowe przyciski. Oczywiście jego obudowa jest wodoszczelna, więc można ją śmiało myć pod bieżącą wodą.

Źródło

You may also like...