Pierwsze informacje o Resident Evil 7

Fani serii Resident Evil poznali pierwsze szczegóły najnowszej odsłony kultowej serii. Tytuł pojawi się na rynku już 24 stycznia przyszłego roku i będzie dostępny na PC, PS4 oraz Xboxa One.

Fanów serii Resident Evil zaskakuje dziwna tajemniczość Capcomu dotycząca najnowszej odsłony serii. Resident Evil 7 nie było obecne na E3, ale na szczęście jedno z internetowych źródeł ujawniło kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji.Największą niewiadomą była kwestia walki, a ściślej mówiąc ile czasu spędzimy ze strzelbą w dłoni, eliminując atakujące nas potwory. Wiemy na pewno, że do naszego użytku oddany zostanie szeroki arsenał broni w postaci pistoletów, strzelb, miotaczy ognia, piły łańcuchowej oraz ładunków wybuchowych, więc można śmiało założyć, że scen walki będzie sporo.

Źródło wspomina również o dużej dawce realistycznej przemocy, czyli m.in., scenach rozczłonkowywania przeciwników za pomocą piły mechanicznej oraz łopaty. Pojawi się też mnóstwo zwłok z wysypującymi się z nich wnętrznościami, a dodatkowo możemy oczekiwać niezwykle wulgarnego języka. Nie będzie to więc produkcja dla młodszych graczy.

Głównym bohaterem Resident Evil 7 będzie Ethan, poszukujący swej żony zaginionej w zrujnowanym dworze. Niestety to na razie to jedyne informacje jakie wiemy na temat fabuły gry i pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że Capcom wkrótce zdradzi coś więcej.

Można założyć, że tytuł zostanie pokazany podczas targów Tokyo Game Show, które tradycyjnie odbywają się we wrześniu.

Źródło: Twitter.comYou may also like...