Kolejna aktualizacja Deus Ex: Mankind Divided

Wydawca Deus Ex: Mankind Divided udostępnił kolejną aktualizację, która likwiduje część problemów. Patch zajmuje się problemami z działaniem myszki, która teraz powinna być bardziej precyzyjna.

Rynkowy debiut gry Deus Ex: Mankind Divided nie był szczególnie udany. Tuż po premierze okazało się, że tytuł często się zawiesza, więc autorzy udostępnili pierwszą aktualizację, która częściowo rozwiązała problem.Po zainstalowaniu patcha gra się wprawdzie przestała zawieszać, ale użytkownicy nadal mieli problem z obsługą myszki. Jej kursor wydawał się bowiem żyć własnym życiem, co oczywiście było irytującym problemem, gdyż wpływało na celność strzałów i utrudniało rozgrywkę. Twórcy udostępnili więc kolejną aktualizację.

Najnowszy patch umożliwia teraz niezależną regulację czułości myszki dla osi X i Y, a także zwiększa zasięg suwaka do ustawiania jej czułości. Przy okazji poprawia jeszcze problem z bieganiem po schodach, polem widzenia oraz geometrią. Likwiduje również problemy z wyświetlaniem obrazu na monitorach o proporcjach 21:9.

Jeżeli nie macie jeszcze tej gry, a chcecie ją tanio kupić, to zapraszam do tego sklepu, lub do tego sklepu, w których oferowana jest w promocyjnej cenie.

Źródło: Steamcommunity.comYou may also like...