Pierwsze zdjęcie przedstawiające BlackBerry Krypton

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające nowy smartfon z rodziny BlackBerry. Model nazywa się BlackBerry Krypton i nie będzie mieć klawiatury, jak inny sprzęt tej marki.

Marka BlackBerry, która ostatnio wykorzystywana jest przez chiński koncern TCL, przyzwyczaiła nas do hybrydowych smartfonów. Do tej pory produkowała modele wyposażone w wyświetlacz oraz fizyczną klawiaturę, ułatwiającą wprowadzanie dużej ilości tekstu.

Moda na taki sprzęt jednak dawno przeminęła i obecnie klienci preferują standardowe konstrukcje. Taki też może być najnowszy model tej marki o roboczej nazwie BlackBerry Krypton. W sieci pojawiło się właśnie jego pierwsze zdjęcie, na którym widać fragment tylnego panelu. Niewiele nam ono mówi o wyglądzie telefonu, ale jest to pierwszy opublikowany materiał.

BlackBerry Krypton ma być smartfonem ze średniej półki. Posiadać więc będzie ekran Full HD, procesor Qulalcomm Snapdragon 625 oraz 4000 mAh baterię. W przyszłym miesiącu odbędzie się jego premiera, więc wówczas poznamy wszystkie szczegóły techniczne.

BlackBerry Krypton

Źródło: Crackberry.com

You may also like...