Piwo dla fanów Fallouta

Zbliżająca się premiera gry Fallout 4 aktywuje specjalistów od marketingu, którzy wymyślili dość ryzykowny pomysł na promowanie nowej produkcji. Bethesda wspólnie z brytyjskim oddziałem Calsberga, wprowadza na rynek piwo Fallout Beer, przeznaczone dla fanów tej postapokaliptycznej serii.

Jest to jasny pilsner, który jak wynika z materiałów reklamowych, ma orzeźwiający, pikantny chmielowy smak oraz zapach kwiatów. Do jego produkcji nie została wykorzystana napromieniowana woda, więc można je bezpiecznie pić.

Nie wiadomo, czy jest to zwykłe piwo Calsberga tylko przebrandowane, czy też zupełnie nowy gatunek o innym smaku. Można jednak założyć, że jest to zwykłe piwo, tylko z innymi naklejkami, ale możecie się o tym samodzielnie przekonać, jeśli mieszkacie w Wielkiej Brytanii, bowiem to właśnie tam od 5 listopada, czyli w dniu premiery gry, będzie dostępne w sklepach. Za zgrzewkę 12 sztuk butelek 330 ml trzeba będzie zapłacić 29,99 funtów. Na razie nie wiadomo też, czy jest to limitowana seria, czy też będzie dostępne w normalnej sprzedaży.

Tanie gry na pc

Przyznam, że promowanie piwem Fallouta 4, którego możecie Fallout 4“>kupić tutaj, to dość dziwny pomysł. Tym bardziej, że z tą grą chmielowy napój nie ma nic wspólnego i dużo lepszym pomysłem, było wprowadzenie do sprzedaży np. Nuke-Cola, czy też Sunset Sarsaparilla.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...