Colin Furze stworzył broń z Assassin’s Creed Syndicate

Wielu graczy z pewnością chciałoby posiadać uzbrojenie lub gadżety używane przez bohaterów ich ulubionych produkcji. Nie każdy jednak może zrealizować takie marzenie, chyba że nazywa się Colin Furze.

Colin Furze to youtuber, który specjalizuje się w realizacji niezwykle śmiałych pomysłów, często zakrawających o szaleństwo. To właśnie on stworzył łóżko z katapultą, dzięki któremu największy nawet śpioch bez oporów wstanie rano to pracy, o ile nie chce zostać wystrzelony z dużą siłą w ścianę. A nie jest to bynajmniej jedyny z jego projektów, gdyż na swym koncie ma także buty do chodzenia po suficie oraz kilka innych gadżetów.

Tym razem Colin, we współpracy z Ubisoftem stworzył prawdziwą wersję wyrzutni liny używanej przez bohatera najnowszej gry Assassin’s Creed Syndicate, wydanej w piątek na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. W swoim warsztacie skonstruował specjalne urządzenie nakładane na przedramię, które przy pomocy zbiornika sprężonego CO2, wystrzeliwuje linę z hakiem.

Zobacz najtańsze gry na pc

Jak widać na poniższych filmach, jego gadżet funkcjonuje całkiem sprawnie, choć do wspinania się po ścianach, lepiej go jednak nie używać.

Źródło: YouTube.com

You may also like...