PlayStation Now wystartowało w USA

Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już korzystać z usługi PlayStation Now, która właśnie stała się dostępna dla posiadaczy pecetów.

Kilka dni temu informowałem, że PlayStation Now zostanie wkrótce udostępnione użytkownikom komputerów osobistych. Ten dzień właśnie nadszedł i posiadacze pecetów również mogą bawić się grami z PlayStation 3.Przypomnę, że PlayStation Now to platforma streamingowa, która działa za pośrednictwem chmury, umożliwiając nam zabawę grami z innej platformy. W tym wypadku posiadacze pecetów, otrzymali dostęp do ponad 400 tytułów stworzonych na PlayStation 3, w tym także 100 exclusive’ów, takich jak God of War, Uncharted, The Last of Us i wielu innych.

Każdy chętny ma darmowy 7-dniowy okres próbny pozwalający przetestować usługę. Gdy uzna, że warto z niej skorzystać, wówczas musi zapłacić 99,99 dolarów za roczny dostęp. Trzeba też mieć komputer o odpowiedniej specyfikacji:

Windows 7 (SP1), 8.1 lub 10
Procesor Intel Core i3 3,5 GHz lub AMD A10 3,8 GHz
2 GB RAM
300 MB miejsca na dysku
Karta dźwiękowa i port USB
Łącze internetowe minimum 5 Mbps

Dodatkowo można zakupić bezprzewodową przejściówkę na USB do kontrolera DualShock 4, którego oczywiście trzeba nabyć we własnym zakresie. Gadżet kosztuje 24,99 dolarów.

Źródło: playstation.comYou may also like...