Nowy smartwatch MyKronoz już dostępny w polskich sklepach

Firma MyKronoz wprowadza na polski rynek nowy model smartwatcha. Stylowy zegarek o nazwie MyKronoz: ZeRound²ᴴᴿ NATO, dostępny jest w cenie 399 zł.

Jeśli szukacie dla siebie funkcjonalnego smartwatcha, który dodatkowo pomoże Wam zadbać o kondycję fizyczną, to firma MyKronoz na interesującą propozycję. Znany producent urządzeń noszonych, wprowadził właśnie na polski rynek nowy produkt w postaci zegarka MyKronoz: ZeRound²ᴴᴿ NATO.

Sieć sklepów RTV Euro AGD wprowadziła właśnie do sprzedaży smartwatch ZeRound²ᴴᴿ NATO szwajcarskiej firmy MyKronoz. Urządzenie może pochwalić się pojemną baterią 260 mAh. Na jego wyposażeniu jest także 64 MB pamięci RAM oraz czytelny ekran 1,22″ o rozdzielczości 240 x 204 pikseli. Podobnie jak kilka innych modeli MyKronoz, także i ten wyposażono w monitoring pracy serca. Pozwala to osobom mającym problemy z układem krążenia sprawdzić podstawowe parametry pracy serca. Rozwiązanie docenią również amatorzy biegania.

To co charakterystyczne dla omawianej wersji urządzenia to jej pasek. Nietypowa kolorystyka, łącząca niebieski, biały i delikatny róż wyróżnia urządzenie w tłumie innych smartwatchy. Nowy produkt potrafi m.in. mierzyć liczbę przebytych kroków, określić ile użytkownik spalił kalorii czy, w razie potrzeby, przypomnieć o ważnym spotkaniu, przekazać powiadomienie o mailu lub wiadomości na Facebooku. Podobnie jak ZeRound²ᴴᴿ Premium, nowy model jest odporny na kurz i zalania (IP67).

Smartwatch jest dostępny w RTV Euro AGD w cenie 399 zł.

Specyfikacja:

Bluetooth: 4.0 BLE + 3.0
Wymiary [mm]: 45 x 12 mm
Masa [g]: 53
Ekran: średnica 1,22”, rozdzielczość: 240 x 204
Czas pracy na baterii: do 3 dni
Pojemność baterii 260 mAh
Odporność: certyfikat IP67
Współpracuje z systemami: Android 5.0 lub nowszy / iOS 8 lub nowszy

MyKronoz

Źródło: Entrymedia

You may also like...