Respawn zaprasza do Krakowa na największy turniej Apex Legends

Już we wrześniu, w Krakowie odbędzie się największy turniej w popularną grę Apex Legends. pula nagród wynosi łącznie 500 tysięcy dolarów.

Fani gry Apex Legends powinni wkrótce wybrać się do Krajowa. We wrześniu odbędzie się tam bowiem Apex Legends Preseason Invitational, największy turniej w popularną sieciową strzelankę firmy Respawn Entertainment. W zmaganiach weźmie udział 80 drużyn z całego świata, które powalczą o niezłe pieniądze. Pula nagród wynosi bowiem łącznie 500 tys. dolarów.

Udział w turnieju możliwy jest wyłącznie za zaproszeniem, więc nie da się wejść do niego niejako z ulicy. Drużyny mogą najpierw zgłosić swój udział i zarejestrować się na oficjalnej stronie. A następnie liczyć na to, że uda im się zdobyć zaproszenie. Same zmagania odbędą się natomiast w dniach 13-15 września.

Członkowie drużyny muszą mieć ukończone co najmniej 16 lat i posiadać konto EA. Zespół musi też wnieść opłatę rejestracyjną w wysokości 150 dolarów. Pełny regulamin turnieju znajdziecie na tej stronie.

Apex Legends

Źródło: Ea.com

You may also like...