Sony Xperia F8331 na kolejnych zdjęciach

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Sony pracuje nad kolejnym smartfonem z rodziny Xperia, który ma się nazywać Xperia F8331. W sieci pojawiły się właśnie dwa kolejne zdjęcia tego modelu.

Sony Xperia F8331 ma być kolejnym flagowcem japońskiego koncernu i choć na razie niewiele wiemy na temat jego specyfikacji technicznej, to możemy zobaczyć jak nowy model wygląda z zewnątrz, gdyż w sieci pojawiły się dwie nowe fotki.Widać na nich sprzęt wyposażony w metalową obudowę, w tradycyjnym dla Sony wzornictwie, w którym wprowadzono kilka subtelnych zmian. Przede wszystkim szkło pokrywające wyświetlacz jest elegancko zakrzywione na krawędzie urządzenia, natomiast po spojrzeniu na tylny panel, w oczy rzuca się nam podwójna lampa błyskowa, jak również oddzielny panel sugerujący, iż może się tam znajdować antena zapewniająca urządzeniu łączność.

Kolejną ciekawostką jest plotka sugerująca, że zarówno tylna, jak i przednia kamera będą nagrywały obraz w 4K, co pozwoli nie tylko produkować niezłe wideo, ale też chatować w wysokiej rozdzielczości.

Mówi się, że Sony Xperia F8331 zostanie pokazana podczas wrześniowych targów IFA, które odbędą się w Berlinie.

Źródło: Xperian.irYou may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *