Pobaw się paintballem przez Twittera

Media społecznościowe pełne są wylewanych żalów, frustracji oraz wulgaryzmów. Jednak zamiast ćwierkać do kogoś tylko po to, by go obrazić, można sobie poćwierkać, jednocześnie strzelając z markera do paintballa.

Agencja medialna IStrategy Labs, stworzyła urządzenie o nazwie PaintBot, które w wielkim skrócie mówiąc, jest markerem do paintballa, podłączonym bezpośrednio do Twittera. Z każdym razem gdy w naszym tweecie znajdzie się hashtag #ISLPaint, broń wystrzeli.



Ten zautomatyzowany karabin został ustawiony w biurach agencji, zainstalowany na specjalnym trójnogu i skierowany na drewnianą płytę. Jego obsługą zajmuje się kontroler Arduino, zaprogramowany tak, by reagować na określony hashtag.

Niestety zabawa nie jest szczególnie interesująca. Przede wszystkim nie można w nikogo trafić, ponieważ da się zmienić pozycji markera. Nie ma też transmisji na żywo.

Ale jeśli mieliście zły dzień, to zamiast niszczyć coś w domu, możecie sobie wysłać zaćwierkać i choć częściowo się w ten sposób wyładować.

Źródło: Geek.com

You may also like...