Pogłoski o imponującym LG Nexus 5

Pojawiły się kolejne pogłoski na temat LG Nexus 5, lecz powinno się na nie patrzeć z przymrużeniem oka. Google mówi, że obecnie trwają prace z kilkoma producentami nad Nexusem 5, a jednym z nich jest ponownie LG. Telefon aktualnie jest pod kryptonimem “Megalodon”, i mówi się, że data premiery to październik 2013 roku.

Na samym dole znajdziecie zdjęcie prototypu LG Nexus 5. Podobno parametry telefonu przedstawiają się następująco: 5,2-calowy wyświetlacz OLED HD 1080p, procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktowany 2,3GHz, 3GB RAM, pamięć wewnętrzna 16/32/64GB LPDDR3, tylnia kamera OmniVision 16MP z rekordową zdolnością wideo o rozdzielczości 4K przy 30pfs i wideo 1080p przy 60fps, przednia kamera 2,1MP, 3300 mAh, z przodu umieszczone głośniki stereo, LTE 150Mbps i HSPA+, Zintegrowany DVB-T/ATSC antenowe.

Plotka o parametrach Nexusa 5 jest niesamowita. Z tak świetnymi parametrami trudno będzie sobie wyobrazić, że Google jest w stanie sprzedać ten telefon za niską cenę. 16MP aparat brzmi niesamowicie, i nieco nierealnie, jednak Vic Gundotra z Google stwierdził w zeszłym miesiącu, że w przyszłości telefony Google Nexus będą miały “szalenie duże aparaty fotograficzne”.

Źródło: SlashGear

You may also like...