Problemy z Facebook Messenger po nowej aktualizacji

Użytkownicy iPhone’ów otrzymali w tym tygodniu nową aktualizację komunikatora Facebook Messenger. Niestety powoduje ona spore problemy z funkcjonowaniem aplikacji, która zaczęła się często zawieszać.

Aktualizacje oprogramowania coraz częściej, zamiast usprawniać ich działanie, powodują problemy z ich funkcjonowaniem. Pośpiech deweloperów w dostarczaniu użytkownikom nowych funkcji sprawia, że zaniedbywana jest kwestia przetestowania patchy przed ich wypuszczeniem.

Przykładem tego jest najnowsza aktualizacja aplikacji Facebook Messenger, która w tym tygodniu została udostępniona platformie iOS. Po jej zainstalowaniu komunikator zaczął wariować, gdyż po jakimś czasie od uruchomienia, potrafi się zawiesić. Zawiesza się również, gdy przełączymy go na inną aplikację, a następnie do niego wrócimy.

Wygląda na to, ze aplikacja działa bez przeszkód tylko w krótkich okresach użytkowania. Jeśli jednak mamy ją otwartą dłużej, jest większa szansa na to, że po chwili się zawiesi. Na szczęście komunikator jest bardzo popularny, więc zgłoszeń o problemach ciągle przybywa. Jest więc nadzieja na to, że twórcy narzędzia ostro wezmą się do roboty i wkrótce pojawi się aktualizacja, która naprawi aplikację.

Facebook Messenger

Źródło: Neowin.net

You may also like...